Vapaa-ajattelijain Liitto ry

Uskonnottomien etu-, oikeusturva- ja kulttuurijärjestö

Hallitus
Vapaa-ajattelijain Liitto ry / 18.2.2014

Vapaa-ajattelijain liiton liittohallitus 11.6.2017 alkaen.

Kaj Torrkulla, puheenjohtaja Tampereen va kaj.torrkulla AT vapaa-ajattelijat.fi 040 859 0062
Marko Lakkala Oulun seudun va marko.lakkala AT osao.fi 040 705 7801 Timo Karjalainen Oulun seudun va tok AT penguincave.org
Mikko Muilu Seinäjoen va mikko.muilu AT gmail.com 040 508 5318 Ritva Ahonen Turun va ahonenrs@gmail.com
Binar Mustafa Helsingin seudun va binar.mustafa@gmail.com Thomas Mangs Helsingin seudun va
Terttu Rautiainen Kemin va terttu.rautia@gmail.com Pertti Periniva Kemin va pertti.periniva AT gmail.com
Yki Räikkälä Satakunnan va yki AT sekk.fi 0400  796 926 Tomi Pinomäki Lappeenrannan ja ympäristön va tomi.pinomaki AT gmail.com
Reetta Tuomainen Pohjois-Kymen va Nina Pohjankaltio Helsingin seudun va
Antti Värri, varapuheenjohtaja Tampereen va antti.varri AT iki.fi 040 545 9240 Kari Hännikäinen Tampereen va karppa-h AT hotmail.com
Esa Ylikoski, pääsihteeri Helsingin seudun va esa.ylikoski AT vapaa-ajattelijat.fi 050 4685332 Riku Salminen Tampereen va riku AT sivustonikkari.fi 050 48 21 270
 eroakirkosta.fi | et-opetus.fi | pakkouskonto.fi
Vapaa-ajattelijain Liitto ry