Kevätkokouksen ajankohdan siirtäminen
binar / 26.3.2020
Helsingin seudun vapaa-ajattelijat ry:n hallitus on päättänyt siirtää yhdistyksen kevätkokouksen toistaiseksi tietämättömään ajankohtaan. Koronaviruksen aiheuttama poikkeustila ja rajoitukset estävät meitä pitämään kevätkokouksen niin, että kaikille jäsenille tarjoutuisi esteetön osallistumismahdollisuus. Kun uusi ajankohta on tiedossa, lähetämme kutsut jäsenille hyvissä ajoin. Vapaa-ajattelijain liiton liittokokous on siirretty syyskuun loppuun. Toivotamme terveyttä kevääseen! Ystävällisin terveisin Helsingin seudun vapaa-ajattelijat ry […]

Helsingin seudun vapaa-ajattelijat ry:n hallitus on päättänyt siirtää yhdistyksen kevätkokouksen toistaiseksi tietämättömään ajankohtaan.

Koronaviruksen aiheuttama poikkeustila ja rajoitukset estävät meitä pitämään kevätkokouksen niin, että kaikille
jäsenille tarjoutuisi esteetön osallistumismahdollisuus.

Kun uusi ajankohta on tiedossa, lähetämme kutsut jäsenille hyvissä ajoin.

Vapaa-ajattelijain liiton liittokokous on siirretty syyskuun loppuun.

Toivotamme terveyttä kevääseen!

Ystävällisin terveisin
Helsingin seudun vapaa-ajattelijat ry

Binar Mustafa
Puheenjohtaja, hallituksen puolesta

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *